Aktualności

14 04 2014

Majówka 2014

Ile będzie trwała majówka 2014? - 4 dni. Czyli Długi weekend majowy 2014 rozpoczyna się 1 maja, który wypada w czwartek. Kolejno - 3 maja wypada w sobotę. Dodatkowo wolna będzie więc niedziela, a więc wystarczy wziąć urlop 2 maja i mamy całe 4 dni aby mieć kilka fajnych dni dla siebie.

1 i 3 maja są w Polsce dniami ustawowo wolnymi od pracy. W praktyce mamy więcej dni wolnych, bo w większości miejsc pracy, szkół, nadrabia się ten okres, by świętować długi majówkowy weekend.

Weekend majowy już dawno wpisał się już do  turystycznych kalendarzy, wiadomo, iż to idealny czas na ciekawe wyprawy. W tym roku pogoda także ma nam dopisać, a więc warto wyruszyć w Polskę i odkrywać nowe turystyczne miejsca. Polecamy zarówno miasta, a tam zwiedzanie i znakomite posiłki lub lokalne rarytasy, góry, czyli wędrówki przy pięknych krajobrazach, i odprężające kąpiele w morzu - nadmorskie spacery po plaży, pierwsze plażowanie czy wyprawy rowerowe. Wybór należy do Was, Życzymy doskonałej bezpiecznej zabawy na urlopie.

Partnerzy
serwisu