Aktualności

21 08 2013

Dofinansowania dla turystyki w Małopolsce

Odpoczynek w pełni i widać to na małopolskich szlakach turystycznych, dokąd tysiące podróżników z Polski i zagranicy mogą podziwiać niepowtarzalne uroki województwa. Idąc śladem rozpoczętej w 2011 roku akcji „Fundusze Europejskie na małopolskich szlakach turystycznych” również w tym roku konsultanci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w Małopolsce będą obecni w atrakcyjnych miejscach Regionu.
W 10 atrakcyjnych turystycznie strefach wszyscy chętni będą mogli skorzystać z darmowych konsultacji na temat Funduszy Europejskich a także wziąć udział w konkursach z zakresu dotacji unijnych i wygrać ciekawe nagrody.

Akcja rusza 13 sierpnia w Sromowcach Kątach, następnie przy wejściu do Doliny Kobylańskiej w Skalnym Raju. Kolejnym etapem naszej wędrówki będą Kopalnia Soli w Wieliczce, Droga Pienińska w Szczawnicy oraz Dolina Kościeliska. W weekend 24-25 sierpnia zagościmy w Ojcowskim Parku Narodowym oraz Parku Rozrywki Zatorland. Ostatni tydzień naszej akcji odbędzie się na Zamku w Nowym Wiśniczu, w Kopalni Soli w Bochni oraz na zakończenie przy ruinach Zamku w Rytrze.

W każdym z tych miejsc w celowo utworzonym Punkcie Informacyjnym na każdego turystę będą czekać konsultanci, z których pomocy dowiecie się możliwościach pozyskania wsparcia z Funduszy Europejskich, o efektach realizacji projektów dofinansowanych ze środków unijnych a także wstępnych planów związanych z nowym podziałem środków z budżetu Unii Europejskiej.

Zapraszamy do wspólnej wędrówki po atrakcyjnej Małopolsce.

13 sierpnia – Sromowce Kąty (przystań flisacka) 
18 sierpnia - Dolina Kobylańska – Skalny Raj 
20 sierpnia – Wieliczka (Kopalnia Soli) 
21 sierpnia – Szczawnica (Droga Pienińska) 
23 sierpnia – Dolina Kościeliska 
24 sierpnia – Ojców (Ojcowski Park Narodowy) 
25 sierpnia – Zator (Park Rozrywki Zatorland) 
28 sierpnia – Nowy Wiśnicz (Zamek) 
30 sierpnia – Bochnia (Kopalnia Soli) 
31 sierpnia – Rytro (ruiny Zamku)

Partnerzy
serwisu